Zarejestruj się już teraz! | Lista Wystawców | Nowi Wystawcy | Hotele
Biznesowy tygiel
W kwietniu podczas wiosennej edycji największych w Azji targów elektroniki, HKTDC Hong Kong Electronics Fair, biznes rozkwita. W 2009 ponad 2 100 wystawców z 20 krajów i regionów wzięło udział w tej imprezie, oferując możliwość nawiązania kontaktów handlowych i zawarcia intratnych umów.


Produkty markowe
Jedną z największych atrakcji targów pozostaje Galeria Sławy, dział poświęcony markowej elektronice. W targach w 2009 wzięło udział 214 marek cieszących się na światowym prestiżem, m.in.: COBY, DESAY, FOR YOU, GOODWAY, HAIER, Lenco, OTIC and TCL.

Nowości
W odpowiedzi na rozwój branży elektronicznej, w 2010 na targach zadebiutują dwa nowe działy: strefa Testowania, Inspekcji i Certyfikacji oraz Pamięci i Urządzenia do Przechowywania w Elektronice.

Dobra organizacja
Żeby zwiedzającym ułatwić znalezienie produktów zainteresowania, targi zostaną podzielone na działy, m. in:
  • Audio Video
  • Elektronika Pojazdowa i Systemy Nawigacyjne
  • Elektronika Domowa
  • Elektronika Osobista
  • Grafika Cyfrowa
  • Gry Elektroniczne

Bądź na bieżąco
Organizowane podczas targów seminaria prowadzone przez ekspertów z dziedziny, z pewnością pomogą Państwu zorientować się w najnowszych trendach w branży. Usługa wyszukiwania partnerów handlowych oraz imprezy towarzyszące – koktajle i spotkania biznesowe – otwierają dodatkowe perspektywy na rynek usług i produktów elektronicznych.

Dodatkowe możliwości
Równolegle odbywające się targi, HKTDC International ICT Expo 2010 oraz HKTDC Hong Kong International Lighting Fair 2010 (Spring Edition) , to znakomita okazja, żeby zapoznać się z nowymi usługami i produktami w dziedzinach bliskich elektronice: informatyce, komunikacji czy branży oświetleniowej.

Zarejestruj sie już teraz!
Zarejestruj się przed 22 marca 2010, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wejściówkę.

Program dofinansowania dla handlowców
HKTDC oferuje wiele programów promocyjnych, w tym specjalne taryfy hotelowe i dofinansowanie dla odwiedzających targi. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem HKTDC w Państwa kraju.

Serwis informacyjny o targach HKTDC teraz dostępny w Twoim telefonie!
Serwis Informacyjny HKTDC w Smartphone
Korzystając z HKTDC iPhone Info Site, mogą się Państwo zarejestrować na nasze targi i otrzymać bezpłatną wejściówkę o dowolnej porze i z każdego miejsca na Ziemi. Informacje dotyczące targów, programy imprez, listy wystawców oraz praktyczne porady dla odwiedzających Hongkong teraz są jeszcze łatwiej dostępne.

Ściągnij aplikację HKTDC FAIRS
tutaj:

Serwis Informacyjny w telefonie komórkowym
Na stronie HKTDC Mobile Info Site (hktdc.com/wap/en) znajdą Państwo informacje o 30 imprezach targowych. Rejestrując się w serwisie, mogą Państwo otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi

Portal handlowy hktdc.com
Warto skorzystać z możliwości wcześniejszego zlokalizowania poszukiwanych produktów na targach. W celu otrzymania listy wystawców wraz z numerem stoiska i zdjęciami produktów proszę się skierować do punktów informacyjnych oznaczonych takim znakiem.

Kontakt
Infolinia dla konsumentów (852) 1830 668
Ms Beatrice Lee (852) 2240 4323
Ms Katherine Miu (852) 2240 4554


RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department